Смаколики з гарбуза

Олімпіада з фізики

24.10.17 р. в ДНЗ «ЗПЛ» відбулась олімпіада з фізики для учнів І,ІІ,ІІІ курсів. Переможцем олімпіади став учень І курсу групи №15  Олійник Кирило,друге та третє місця  посіли  учні І курсу групи №17 Плахотній Антон та  Шрамко Дмитро .

 

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні!

День українського козацтва!

13 жовтня 2017 року в ДНЗ «Знамянський професійний ліцей» пройшов чудовий захід, присвячений Дню Покрови, Дню українського козачества та Дню захисника України.

Всі навчальні групи підготували цікаві номери художньої самодіяльності під девізом «Веселити, жартувати і козацтво українське прославляти!»

Вихованці гуртків теж підготували українські пісні, танці, вірші та жартівливі композиції. Не відставав з привітаннями і педагогічний колектив.

Соціальний педагог Захаренко Ж.Л. та викладач предмету Захист Вітчизни Комарь С.І. інсценізували гумористичну сценку «Сватання Грицька».

 

Вокальний колектив «Горлиця» заспівав пісню «На городі чорна редька».

У спортивних виступах найсильнішим було обрано козака гр. №17 Мамчика Олександра, найспритнішим козаком став учень гр. № 37 Клімович Василь, наймоторніша козачка – Вітюкова Анастасія. Воробченко Максим та Козяр Данило  були нагороджені грамотами за пропагування військово-патріотичного виховання молоді. 

Вивчаємо Україну

4 жовтня 2017 року відбулося засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу з приводу участі учнів та викладачів ліцею у українознавчій грі «Соняшник» та міжнародній грі зі світової літератури  «Sunflower».

Викладачам української мови та літератури та зарубіжної літератури Корінчук З. В. та Шара І. М. були надані пакети інформаційних матеріалів для організації участі в іграх.

Протягом тижня викладачі мають зареєструватися для участі в конкурсі та провести інформаційні компанії серед учнів щодо участі в іграх «Соняшник» та  «Sunflower».

 

Голова м/к суспільно-гуманітарного циклу Свінченко І. А.

Зустріч із залізничниками

6 жовтня 2017 року відбулася зустріч із представниками Одеської залізниці учнів І курсу ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей».

Учні були ознайомлені з правилами безпеки громадян на залізничному транспорті України, наведено багато прикладів зареєстрованих випадків травматизму, випадків зі смертельними наслідками за останні роки.

Кожен громадянин, який потрапив на залізницю повинен пам’ятати про особисту безпеку. Будьте пильними та бережіть своє життя.

Заст. директора Черновол Н.М.

03.10.2017 року в гуртожитку ДНЗ «Знамянський професійний ліцей» пройшов квест на розвиток в учнів уміння взаємодіяти в команді. Учасники активно приймали участь, демонструючи спритність та вміння швидко орієнтуватись та  працювати в команді. Переможців нагороджено солодкими призами. Вихователь - Смірнова О. В.,соціальний педагог -  Захаренко Ж.Л.

Відбулося засідання школи молодого працівника психологічної служби

2 7 вересня 2017 року на базі  ДНЗ «Знамянський професійний ліцей» відбулося засідання школи молодого працівника психологічної служби з проблеми «Теорія та практика вирішення  конфліктів у роботі психологічної служби ПТНЗ» . У ході роботи піднімались  актуальні питання щодо формування в слухачів школи чіткого розуміння місця та ролі  працівників психологічної служби  в навчально-виховному процесі ПТНЗ; актуалізувати знання учасників про поняття, причини виникнення конфліктів, обговорили доступні і ефективні методи вирішення конфліктних ситуацій в учнівському середовищі. Практичний психолог ліцею  Інна Іванина та соціальний педагог Жанна Захаренко презентували свій досвід роботи із означеного питання. Гості залишили ліцей з валізою додаткових знань та у піднесеному настрої.

До уваги учнів

30 вересня 2017 року завод "Ельворті" ("Червона зірка") запрошує на День відкритих дверей з 10.00 до 15.00.

В програмі:

- цікаві екскурсії;

- демонстрація роботи обладнання;

- сувеніри;

AGROEXPO

22/09.2017 року учні гр №№17,27,37,47, які навчаються  за професією "Робітник фермерського господарства" відвідали міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO, де на власні очі побачили сучасну сільськогосподарську техніку. Мали можливість побачити її в роботі та покерувати власноруч. AGROEXPO зацікавило наших учнів та додало їм наснаги до оволодіння професією. 

До нас завітали замовники кадрів

В навчальному закладі відбулася зустріч майбутніх випускників ліцею із представниками роботодавців від локомотивного депо ст. Знам’янки та локомотивного депо ст. Помічна.

Замовники кадрів поділилися інформацією з учнями про перспективи працевлаштування на підприємствах залізничного транспорту, про заробітну плату, соціальні пакети, переваг перед підприємствами приватного бізнесу, щодо служби у Збройних Силах України та багато іншої цікавої інформації.

 

Заст. директора Черновол Н.М.

Проведення поетапної кваліфікаційної атестації

22.09.2017р. була проведена поетапна кваліфікаційна атестація з професії "Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій" кваліфікація 2 розряд з предметів:

- "Технологія монтажних робіт"

- "Будівельне матеріалознавство"

- "Будівельне креслення"

- "Виробниче навчання"

 

ІХ відкритий Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств

20.09.2017 року на базі Знам’янського МСТК ТСОУ відбувся ІХ відкритий Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед навчальних закладів м.Знам’янки та Знам’янського району, в якому прийняли участь і учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Козяр Данило, Воробченко Максим та Грибок Вадим. За результатами змагань команда ліцею зайняла ІІ місце. А в особистому заліку Козяр Данило виборов І місце в кросі на 3 км. Це були відбіркові змагання для участі в обласних змаганнях. Честь м.Знам’янки та району на обласних змаганнях будуть відстоювати і учні ліцею Козяр Д. та Воробченко М. Молодці хлопці! Так держати!

 

Викладач предмета

 

Захист Вітчизни                                                                         С. Комарь

Пробні кваліфікаційні роботи

21.06.2017 року випускники ліцею розпочали виконання пробних кваліфікаційних робіт:

 

- гр №33, майстер в\н Крилова Н.І., лицювальник-плиточник – облицьовували поверхню та підлогу керамічною плиткою 

Штукатури опоряджують поверхню сучасними декоративними штукатурками.

Гр. №32,майстер в\н Зборчий А.А., муляри, виконують кладку стовпів, кутів, перестінків.

Також впорядковують фасад ліцею, виконуючи ремонт центрального входу з облаштуванням місця під декоративні клумби. 

30. 05. 2017 року відбулася зустріч випускників ліцею з роботодавцями м.Знам’янки за підтримки Знам’янського центру зайнятості та з Кропивницьким інститутом державного та муніципального управління.

Роботодавці запросили на роботу штукатурів, лицювальників-плиточників, мулярів, електрозварників ручного зварювання, трактористів, різноробочих, кухарів та барменів-офіціантів.

Кропивницький інститут державного та муніципального управління запросив учнів ліцею продовжити навчання.

Випускники ліцею продемонстрували свої роботи, організувавши виставку.

 

Вибір за вами, шановні випускники!

Єврофест – 2017

16 травня 2017 року в м. Знам’янка відбувся міський фестиваль «Єврофест-2017», присвячений Дню Європи в Україні.
Вже другий рік поспіль ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» наряду із  загальноосвітніми та професійно-технічним навчальним закладом міста є активними учасниками Фестивалю.

 

Початком Фестивалю стала урочиста хода учнів навчальних закладів міста центральною вулицею. Команди-учасниці у віршованій формі українською та англійською мовами презентували країни Євросоюзу. Серед країн, обраних до представлення закладами - Естонію представляв наш ліцей. Розмаїття кольорів національних костюмів учасників ходи та  прапорів країн Євросоюзу вразили глядачів та мешканців міста.

У  цей день площа  біля Центру дитячої та юнацької творчості перетворилася на справжнє Європейське містечко. «Карнавал культур», арт-майстерні, ігрові та спортивні майданчики, вікторини, квести, конкурс національного костюму,  майстер-класи з прикладного мистецтва та оздоблення осель.

На фото: Козієва Яніна, Корнішова Мілена, керівник: Крилова Н.І.

Гості та учасники святкового дійства докладніше познайомилися з історією, традиціями та культурою країн, які були представлені на Фестивалі. Учасники та гості Фестивалю мали змогу скоштувати безліч смаколиків у імпровізованому кафе ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей».

На фото: Ткачук Анна, Балаклеєнко Наталія, керівники:Комарь Т.І., Галишенко А.М. 

На святі були присутні   почесні  гості: перший заступник міського голови   Загородня В.Г.,  секретар міської ради Клименко Н.М., помічник-консультант народного депутата України О.Довгого Андрій Іщенко та  начальник відділу освіти  Грекова Л.А.

 Яскраві костюми, національна музика, колорит, пісні, відомості про культуру, традиції, мови народів Європи створили незабутню атмосферу єдиного європейського простору. 
Різноманіття музики, пісень, танців, цікавих розповідей про країни надавало присутнім гарного настрою.  Кожен навчальний заклад мав свою неповторну родзинку.

Діти та молодь нашого міста - майбутнє України. Єврофест - 2017 показав, що молодь Знам’янки є талановитою, сповненою патріотизму, відданості та любові до Батьківщини і європейських цінностей, а відтак пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. Наш вибір – європейське майбутнє!

Обласний семінар

16 травня в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей відбувся обласний семінар викладачів суспільних дисциплін на тему «Мультимедійна підтримка сучасного уроку як шлях до підвищення якості навчання».

Відкрив семінар директор ліцею Смоляков С. А. привітав учасників семінару та ознайомив їх з навчальним закладом.

Методист МНК ПТО у Кіровоградській області Гарбар О. В. ознайомила присутніх з сучасними ІТ-технологіями та можливостями їх застосування під час викладання суспільних дисциплін.

Викладач ліцею Свінченко І. А. під час проведення уроку з курсу всесвітньої історії на тему «Японія» продемонструвала практичне застосування ІКТ на різних етапах уроку та проектні технології разом з учнями групи № 25 з професії «Кухар, кондитер».  Під час обговорення уроку присутні зазначили, що урок пройшов на високому методичному рівні.

Викладач правознавства Щербина Т. І. презентувала учасникам семінару власні наробки з проблеми використання ІКТ на уроках правознавства та ознайомила з власним досвідом роботи.

Засідання круглого столу учасників семінару продемонструвало, що всі вони, як творчі особистості, не тільки активно використовують ІКТ на власних уроках та позаурочних заходах, а й ведуть активну краєзнавчу та пошуково-дослідницьку роботу.

 

                         Викладач  предмету історія                         І. А. Свінченко 

Акція "Квіти пам'яті"

Вже стало традиційним в нашому ліцеї проведення акції «Квіти памяті» до Дня памяті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. До акції долучилися усі учні ліцею. Разом вони виготовили гірлянду з маками, кожен з них символізує загиблого у роки Другої Світової війни знамянчанина.

 

Гірлянду було представлено під час урочистої лінійки 5 травня. 

Допомога рідному місту

Учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" гр №27 за професією "Робітник фермерського господарства" під керівництвом майстра в\н Афанасієнка С.М. допомагають місту в прибиранні та облаштуванні військового кладовища на передодні відзначення річниці Перемоги над нацизмом у Європі. 

І знову перемога!

29 квітня 2017 року учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" були учасниками IX відкритого чемпіонату Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів і військово-патріотичних клубів та об'єднань. В результаті цих змагать команда хлопців ліцею зайняла IV  місце, а команда дівчат виборола кубок за ІІІ місце.

Кращими в особистому заліку були Драгун Ігор та Петришин Аркадій. Молодці! Так тримати.

 

викладач предмету "Захист Вітчизни"                                                             С.І.Комарь 

Зробимо Україну чистою разом!

29.04.2017 року працівники та учні ліцею взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою разом!» та у всеукраїнському екологічному фестивалі «ЧистоFest».

Звіт про проведення тижня природничо-математичних дисциплін в ДНЗ «ЗПЛ» 3.04.-7.04.2017

Тиждень природничо-математичних дисциплін, що проходив з 3.04.2017 по 7.04.2017 в Знам’янському професійному ліцею, був присвячений 60 річниці з дня запуску Першого штучного супутника Землі. Всі заходи предметного тижня: наукова учнівська конференція «Початок космічної ери», конкурс малюнків і плакатів до Дня космонавтики, позакласний захід з біології та екології «Космічні Робінзони», відкритий урок з інформатики «Моделювання як метод дослідження об’єктів»

позакласний захід з математики - інтелектуальна гра «Космічні перегони», послідовно розкривали його тему - «Початок космічної ери» . Активну участь у проведенні тижня прийняли учні ІІ курсу груп №27,25,22 – особливо активною була група №27!- та учні І курсу групи №13.

Методична комісія природничо-математичних дисциплін виносить особисту подяку учням: Молдові Ярославу, Клімовичу Василю, Васюрі Віталію,Бацану Олександру, Ніконову Євгену (гр.№27), Спічак Ользі, Потоцькій Анастасії, Медведенко Руслані, Вітюковій Анастасії, Прунькевич Олені, Усаченко Олені(гр.№25),Блажку Олександру, Щирбі Олександру, Зикіну Володимиру ,Сергієнко Олександру(гр.№22), Лавріненко Аліні, Гармаш Анастасії, Завражній Раїсі, Буйновій Аллі, Буйновій Інні, Каплун Людмилі(гр.№13), Лубяному Івану, Козяру Данилі(гр.№17) – за активну участь в заходах тижня

Методична комісія дякує учнів

Козієву Яну –гр.№33

Клімович Василя –гр.№27

Решетченко Артема-гр.№37

Шевченко Ігоря – гр.№22

Блажко Олександра - гр.№22

Ніконова Євгена – гр. №27

Касьянова Олександра - гр.№27

Бацана Олександра – гр. №27 за участь у конкурсі малюнків і плакатів до Дня космонавтики.

Відеозвіт про заходи тижня за посиланням: https://youtu.be/ldCiPnvoh3U

Тиждень природничо-математичних дисциплін

5.04.2017 року в ДНЗ «ЗПЛ» в рамках проведення тижня природничо-математичних дисциплін викладачем інформатики Ступніковою С.В. був проведений відкритий урок в групі №27 «Моделювання як метод дослідження об’єктів».

Перевірити свої знання з хімії, біології, географії та проявити кмітливість, швидку реакцію та здатність працювати в команді  учні ліцею могли  на позакласному заході «Космічні Робінзони», який організувала і провела викладач хімії та біології Соколова О.М. 

Тиждень природничо-математичних дисциплін «Початок космічної ери»

3.04.2017 року в ДНЗ «ЗПЛ» розпочався тематичний  тиждень природничо-математичних дисциплін «Початок космічної ери», присвячений  60-річниці   запуску першого штучного супутника Землі. В програмі тижня – наукова учнівська конференція, урок - змагання «Космічні Робінзони»,інтелектуальна гра «StarTrek», відкритий урок з інформатики, конкурс кросвордів «Астрономія –найцікавіша наука!», конкурс малюнків і плакатів, присвячених Дню Космонавтики.

 

Відкрився тиждень науковою учнівською конференцією «Початок космічної ери», яку організувала викладач фізики та астрономії Самброс Т.В. На конференції  з доповідями про розвиток та перспективи космонавтики  виступили учні І та ІІ курсів: Лавріненко А.,Гармаш Н., Клімович В. , Лубяний І., Спічак О., Васюра В, Молдова Я., Нестеренко Є.

В пам'ять про Великого Кобзаря

На минулому тижні в ліцеї відбулися цікаві заходи більшість з яких були присвячені Великому Кобзареві Т. Г. Шевченку це і лінійка «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів», і конкурс читців «Поезія це завжди неповторність»  і аукціон «Як би ви вчились так як треба».  Всі уроки протягом тижня починались з читання поезії Шевченка а кожна група складала слова з дуже довгого слова «шевченкознавство»

Було проведено і два відкриті уроки з учнями 17 і 13 груп а також позакласний захід з правознавства «Права людини»

Найбільш активними в усіх заходах були учні 17 групи Самброс О. та

Козяр Д.

В конкурсі читців:

І місце – Лавріненко А(13 гр.)

ІІ місце - Козяр Д. (17 гр.) , Молдова Я (27 гр.). 

ІІІ місце - Зикін В. (22 гр.), Кузят Н. (25 гр.)

Гарно читали вірші також Гармаш Настя (13 гр.), Щирба О.(22 гр.),

Усаченко А.(25 гр.), Гайдаш О. (27 гр)

А ще відзначились Луб’яний І. (17 гр.),Спічак О. (25 гр.), Вітюкова А. (25 гр.), Васюра В. (27 гр.)

Дякуємо. Всі учні чиї прізвища сьогодні прозвучали будуть нагороджені оцінками з предметів суспільно-гуманітарного циклу.

Але окремо іменними грамотами нагороджуються Самброс. О та Козяр Д.

( гр. № 17)

 

Голова м/к суспільно-гуманітарного циклу Свінченко І. А.

17. 03.2017 року в рамках тижня суспільно-гуманітарного циклу було проведено відкритий урок з предмету «Правознавство» за темою: «Права людини», який підготувала викладач права Щербина Т.І.

В ході уроку були опрацьовані міжнародні правові документи щодо прав людини і прав дитини. Учні ознайомилися з механізмом захисту прав людини. Урок був побудований таким чином, щоб спонукати учнів до активного мислення, розвивати вміння аргументовано одстоювати власну точку зору, працювати в групі.

Доведено необхідність знати права, свободи та обовязки, застосовувати знання в повсякденному житті.

 

Викладач права Щербина Т.І.

Літературний аукціон

В середу 15. 03. 2017 р. в нашому ліцеї відбувся літературний аукціон на тему «Як би ви вчились так як треба» на якому учні ліцею змогли дорого продати свої знання творчості Т. Г. Шевченка.

Найбільш активними учасниками були першокурсники Самброс Олександр (група № 17), Козяр Данило (група № 17) та учениця ІІ курсу Вітюкова Настя (група № 25)

Аукціон проводився у формі батлу між учнями та педагогічними працівниками. Більше лотів викупили педагогічні працівники. Тож відповідь на питання: «Хто вчився так як треба?»  була очевидною.

Аукціон супроводжувався піснями на слова Т. Г. Шевченка в сучасній обробці і виконанні гуртів «Тартак», «Кому Вниз», «Скрябін»

 

 

Голова м/к суспільно-гуманітарного циклу Свінченко І. А.

Конкурс читців

14 березня 2017 року в рамках Тижня гуманітарних предметів викладач Шара І.М. провела конкурс читців «Поезія – це завжди неповторність» серед учнів 1-2 курсів. Учасники заходу виразно читали напам’ять поезії Т.Г.Шевченка, змагалися у виразному читанні його віршів, що не входять до навчальної програми; читали й переказували незнайомі для них тексти «Цікаве про письменника». Журі оголосило переможців:

1 місце – Лавріненко Аліна І курс 13 гр

2 місце – Кузят Наталія ІІ курс 25 гр, Молдова Ярослав ІІ курс 27 гр

 3 місце – Козяр Данило І курс 17 гр, Щирба Олександр ІІ курс 22 гр 

Наші права - щасливе майбутнє

13.03.2017 року в рамках тижня суспільно-гуманітарних дисциплін в ДНЗ «Знамянський професійний ліцей» був проведений виховний захід «Наші права – щасливе майбутнє», який підготувала викладач права Щербина Т.І. Метою заходу було закріпити знання учнів з теми «Права, свободи та обовязки громадян України», навчити правильно використовувати їх у повсякденному житті, виховувати свідоме ставлення та повагу до оточуючих та до самих себе.

Також була проведена правова вікторина та елементи судового засідання.

 

Викладач права Щербина Т.І. 

«Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів».

В ДНЗ  «Знамянський  професійний ліцей» була проведена урочиста лінійка «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів». Епіграфом до лінійки стали слова Л. Костенко «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон». Учнями читалися на пам'ять вірші Т. Шевченка, а також поезії сучасників про Великого Генія і духовного символа України.

Шевченкове «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає» - девіз кожного патріота України. Було визначено, що його вірші стали частиною Майдану, Революції гідності, її душею. Підтвердженням цього стало читання уривку Тарасового «Кавказу» героєм Небесної Сотні , українським вірменином С. Нігояном.

За традицією, була поповнена Галерея Слави портретами випускників, які як патріоти рідної землі, стояли за її волю, свободу, процвітання і незалежність.

Підсумком лінійки стало бліц-інтервю «Якби Шевченко жив у ХХІ ст.»

 

Викладач української літератури Корінчук З. В.

Засідання МК природничо-математичних дисциплін

10.03.2017 року в ДНЗ «ЗПЛ» відбулось чергове засідання  методичної комісії природничо-математичних дисциплін за порядком денним:

1)  Обговорення тематики  та затвердження  плану  проведення тижня природничо – математичних дисциплін 3.04.-7.04.2017 р

2)  Розгляд та затвердження  текстів  директорських контрольних робіт з предметів природничо – математичних дисциплін за ІІ семестр 2016-2017 н.р.

3)   Доповідь викладача інформатики Ступнікової С.В. «Підвищення рівня інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики шляхом використання Інтернет-технологій»

4)   Доповідь голови м/к  Самброс Т.В. «Перспективи освітньої реформи в старшій школі»

Відзначення дня народження Т.Г.Шевченка

З нагоди відзначення дня народження видатного українського поета Т.Г.Шевченка учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" прийняли участь в урочистому мітингу та покладанні квітів до пам'ятника. 

Свято Масляної

На протязі всього тижня з 20 по 24 лютого 2017 року учні груп №25 (ІІ курс) №45 (IV курс) з професії «Кухар; кондитер» під керівництвом майстрів в/н  Дубровської І.П. та Гетьманець Н.М. готували та пригощали учнівський та трудовий колектив ліцею щедрими смачними стравами до Світлої Масляної: млинці з  вершковим маслом, налисники з сиром, вареники зі сметаною та шкварками, пиріжки печені. 

 

Зустрічаємо весну! Вітаємо всіх зі святом Масляної!

День вшанування учасників бойових дій

15.02.2017р. колектив ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" прийняв участь в міських заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій в інших державах та 28 річниці виведення військ з Афганістану. 

Турнір з волейболу серед юнаків

До Дня закоханих в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" пройшов турнір з волейболу серед юнаків, за яких вболівали дівчата. Турнір пройшов зі спортивним азартом.

Кращим подарунком в цей день були перемоги та задоволення від змагань. На цьому турнірі була сформована збірна команда, яка буде захищати честь ліцею на міських та обласних змаганнях. Тож олімпійський девіз: вище - сильніше - скоріше знайшли своє продовження. До нових стартів.

 

Викладач фізичної культури                                                                   Хороленко А.В. 

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

В рамках проведення національно-патріотичного виховання серед молоді України, в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами Колебіденком В. О. та Мазурком О.Г., які розповіли про свою службу в роки війни в Афганістані. 

Після зустрічі відбулися змагання з військово-спортивних багатоборств серед учнів ліцею, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій в інших державах та 28 річниці виведення військ з Афганістану.

Щиро дякуємо воїнам-інтернаціоналістам за багаторічну співпрацю. 

 

Викладач предмету Захист Вітчизни                                                  С.І.Комарь 

Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Державна кваліфікаційна атестація

20 січня 2017 року в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" проходить захист дипломних (творчих) робіт учнів випускної групи №26 з професії  "Кухар" майстер в\н Комарь Т.І., викладач "Технології приготування їжі з основами товарознавства" - Галишенко Г.М.

На передодні учні виконали кваліфікаційні пробні роботи.

Бажаємо випускникам вміло застосувати отримані знання та уміння на підприємствах ресторанного господарства нашого міста та району!

Засідання Педагогічної Ради

12 січня в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбулося засідання Педагогічної Ради по підведенню підсумків роботи закладу та навчально-виховного процесу за І семестр 2016-2017 н.р.

Під час роботи Педагогічної ради колектив активно обговорював моніторинг якості навчальних досягнень учнів; стан роботи з превентивного виховання, стан безпеки виробничого процесу та інші питання.

 

На жаль не обійшлося і без відрахування учнів за неуспішність.

Засідання м/к природничо-математичного циклу

10.01.2017 року відбулося чергове засідання м/к природничо-математичного циклу присвячене аналізу результатів навчання учнів з предметів природничо – математичного циклу за І семестр,підведенню підсумків моніторингу навчальних досягнень учнів за І семестр, розробці рекомендацій щодо ліквідації прогалин знань учнів,розгляд стану виконання навчальних планів і програм за І семестр, коригуванню плану роботи м/к на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

На засіданні була присутня методист закладу Григор’єва І.Ю.

Школа майстерності

10 січня 2017 р. в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбулося чергове засідання Школи майстерності з проблеми «Система роботи щодо створення сучасного комплексу дидактичних засобів з предметів професійної  підготовки та професій». Провела засідання школи заступник директора з навчально-виробничої роботи –  Черновол Н.М. з презентацією свого досвіду роботи з предмету «Організація виробництва та обслуговування» Виступила майстер в/н Гетьманець Н.М.

Наші емоції у нас на обличчі

   5 січня в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" відбувся психолого-педагогічний семінар "Наші емоції та почуття - психологічний клімат у колективі", який провели практичний психолог Іваніна І.М. та соціальний педагог Захаренко Ж.Л.

   В процесі роботи педагогічний колектив отримав: маленькі подарунки у вигляді листівок із побажаннями на Новий рік, багато позитивних емоцій, роз'яснень та порад, інструкцій та проведенню практичних ігор від психологічної служби нашого ліцею. 

ДЯКУЄМО!

Солодкі подарунки до Нового Року!

Учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» завжди підтримували і допомагали бійцям АТО, серед яких багато випускників. І цього року група №16 по професії «Кухар» під керівництвом майстра в\н Галишенко А.М. передали через волонтерський рух «Майдан» солодкі подарунки бійцям АТО – пряники, які випекли самі. А також листівки з привітаннями до Нового Року.

 

З Новим Роком, бажаємо мирного неба усім українцям!

Комплексний кваліфікаційний екзамен

23 грудня 2016 року учні групи №45 по професії "Кухар; кондитер" здали комплексний кваліфікаційний екзамен на встановлення кваліфікації: кондитер 3 розряду.

Під час виконання роботи учні складали технологічні схеми приготування борошняних кондитерських виробів, описували організацію робочих мсць та правила експлуатції устаткування кондитерського цеху.

Педагогічна рада вирішує

19 грудня 2016 року в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей"відбулося засідання Педагогічної ради. Під час роботи педагогічний колектив вирішував питання допуску учнів третього курсу до державної підсумкової атестації, допуску учнів з професії "Кухар" до державної кваліфікаційної атестації, про наявність претендентів на отримання дипломів кваліфікованого робітника з відзнакою. Обговорювалися питання волонтерської роботи та допомоги бійцям АТО у зимовий період. 

Здача поетапної атестації

   15 та 16 грудня 2016р. учні групи №37 за професією "Робітник фермерського господарства" здавали кваліфікаційну поетапну атестацію  на встановлення кваліфікації: слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду.

   Учні виконали роботи по ремонту, установці і регулюванню карданного валу, ремонту і складанню колес, гусеничних ланцюгів, вентиляторів, розбиранню коробки передач. Своєю роботою залишилися задоволеними. 

Вшанування ліквідаторів ЧАЕС

14 грудня 2016 року учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" прийняли участь у міських заходах, присвячених вшануванню  учасників ліквідації аварії на Чорнбильській АЕС та поклали квіти разом із міським головою С.Філіпенком до пам'ятного знаку на честь знам'янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Містер Ліцей - 2016

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України. До цієї дати в нашому ліцеї було проведено конкурс для хлопців «Містер Ліцей – 2016». В конкурсі прийняли участь 6 учнів. Справжньою боротьбою порадували конкурсанти глядачів, адже всі старанно готувалися і кожен був налаштований на перемогу.

А переможцем став Андрєєв Олексій, група №32.

Вітаємо з перемогою!

16 днів проти насильства

Щорічно в нашій країні з  25 листопада  по  10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В нашому ліцеї проведено ряд заходів в рамках цієї акції.

Вихователь Смірнова О.В. провела виховну годину «Людська гідність – найвища цінність!».

Разом із Радою самоврядування гуртожитку створили пам’ятки для учнів щодо запобігання насильству.

Лекція Голови Знам’янської міської організації ТЧКУ Котинська Т.С. провела лекцію «ВІЛ/СНІД. Як вберегтися?»

Активну участь в акції прийняла Рада Учнівського самоврядування. Представники Ради провели акцію «Ми – проти СНІДу»

Також провели соціологічне опитування «Поширення та форми насильства»

Цікавою та пізнавальною для учнів була лекція «Відповідальність за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості», яку провів Большаков Р.В., в.о. начальника Знам’янського бюро правової допомоги.

Соціальний педагог Захаренко Ж.Л. та практичний психолог Іванина І.М. провели з учнями тренінг «Формування толерантного ставлення до особистості»

А справжньою прикрасою акції стала виставка учнівських малюнків «Ми маємо право на захист від насилля»

 

"Ніхто не забутий! І ніщо не забуто"

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій і зруйнованих доль. Пройшло багато років,а ми й досі з гіркотою і сумом згадуємо про ті далекі події.

Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам'ять про цю трашну війну.

У День визволення м.Знам'янки від фашистських загарбників 9 грудня в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" проведено лінійку пам'яті, а також колектив ліцею прийняв участь у міській ході до меморіального кладовища.

Смаколики до Міжнародного дня волонтера

5 грудня 2016 року наш заклад прийняв участь у міських заходах з нагоди святкування Міжнародного дня волонтерів. Була організована виставка-продаж кулінарних  та кондитерських виробів учнями гр №16 по професії "Кухар", майстер в\н Галишенко А.М. та гр №25 по професії "Кухар; кондитер" майстер в/н Дубровська І.П. у будинку дитячої творчості м.Знам'янка.

Міський голова С.Філіпенко вруив подяку від Знам'янської міської ради колективу ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" за активну участь у волонтерській діяльності, національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

Захист диплома

30 листопада 2016  року по-особливому радісний, веселий і сумний водночас день. В нашому закладі відбувся останній випуск 2016 року.

Захищали дипломи та творчі роботи випускники гр №42 по професії "Муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання", майстер в/н Зборчий А.А.,класний керівник Ступнікова С.В. В останні дні листопада хлопці добре попрацювали, виконуючи пробні кваліфікаційні завдання та готуючись до захисту дипломних робіт.

На згадку про себе встановили на території ліцею лавочки та бачки для сміття.

Свято доброти

Доброю традицією стало відвідування учнями ліцею Знам’янської школи-інтернату. Кожного року вони влаштовують для вихованців інтернату Свято Доброти, присвячене Дню інваліда. Цього року Рада учнівського самоврядування організувала святкову програму: конкурси, пісні, танці.  Маленькі глядачі із великим задоволенням прийняли участь у святі

Голодомор 1932 – 1933 років в Україні

Саме цій трагічній події в історії України було присвячено урок пам’яті проведений для учнів груп І курсу викладачем історії Свінченко І. А.

 

Під час уроку учні не лише ознайомились з перебігом, причинами та наслідками трагічних голодомору, опрацювали історичні документи а й переглянули фрагменти документальних фільмів з циклу «Невідома Україна» та послухали записи спогадів очевидців.

 

В пам'ять за померлими під час голодомору 1932 – 1933 р. учні ліцею долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку»

  

Гарним доповненням уроку була книжкова виставка "Трагічні уроки історії", підготована бібліотекарем Яковиною Л.В.

Продовжила тему Голодоморів в Україні представник Знам'янської центральної бібліотеки Мирошниченко Н.В. Для учнів ліцею вона провела годину скорботи "Чорна сповідь моєї вітчизни"

День Гідності та Свободи

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

В ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» в цей день також вшанували річницю початку Революції Гідності, згадали тих, хто загинув під час цих подій, запалили свічку на їх честь