28.09.2018р. майстри та викладачі разом з учнями професії "Робітник фермерського господарства" відвідали міжнародну виставку АГРОЕКСПО 2018р. Де наочно побачили сучасні досягнення сільськогосподарського виробництва  та промисловості

"Лицар педагогічної ниви"

28 вересня у бібліотеці навчального закладу "Знам'янський професійний ліцей" пройшла виховна година "Людина починається з добра" присвячена В.О. Сухомлинському. Була оформлена тематична виставка "Лицар педагогічної ниви" виступ учасників бібліотечного активу Гармаш Анастасії та Орищенко Катерина гр. 29 з оглядом літератури  "Як стати вихованою людиною" виступила бібліотекар Яковина Л.В.

Година спілкування                        "Партизанський рух на Україні"

21 вересня у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбулася година спілкування «Пішли в похід, ввійшли в легенди»

 

         Метою заходу було: розширити знання присутніх про партизанський рух в рідному краї. Вшанування тих, хто боровся за батьківщину.

 

         Захід провела бібліотечна філія № 3 м. Знам’янки.

 

         Ситар Н.А. розповіла про партизанський рух у Кіровоградській області.  Була оформлена тематична виставка «Партизанськими стежками» та переглянули відео «Партизанський рух на Україні». На цьому заході були присутні гр. 24, та гр. 29

 

«Молодь за безпеку дорожнього руху»

        Протягом тижня діти нашого ліцею мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.

 

  

             

 

  Заходи, які були проведені з 10-09. по 14.09.2018  дали змогу учням одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей. Всі учасники проведенного тижня пересвідчились, що Молодь за безпеку дорожнього руху.

 

 

 

 

 

ДЕНЬ ЗНАНЬ у ДНЗ        "Знам'янський професійний ліцей"

Урочисте відзначення цього свята стало уже традицією майже в усьому світі. Для кожного воно має особливе значення: учні  очікують на цікаві, потрібні відкриття, нові пригоди та знайомства; викладачі– на вдячних, здібних і талановитих учнів; батьки – на успіхи та старанність своїх дітей.

         Батьків та викладачів поєднує спільне бажання – виховання громадян України з міцними та глибокими знаннями, формування у них високої культури та моралі, громадської активної позиції, поваги до рідної землі.

У ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» 3 вересня 2018 року відбулися традиційні урочистості, присвячені початку навчального року — «Свято першого дзвоника».