Оголошується набір !!!

Упорядкування території меморіального кладовища

Учні групи № 27 на чолі із майстром виробничого навчання Звягінцевим В.М. провели роботу із упорядкування території меморіального кладовища 

Лінійка присвячена Дню пам’яті та примирення.

14 березня в ДНЗ «Знамянськийпрофесійний ліцей»відбулася лінійка під час якої  куратор ІІІ етапу проекту Свінченко І. А.звітувала про заходи проведені на ІІІ етапі:

1. Учнями групи № 27 під керівництвом майстрів в/н  ЗборчогоА.А., Звягінцева В. М. та АфанасієнкаС. В. була виготовлена гірлянда.

2. Учні групи № 15 прикрасили гірлянду маками.

3. Учні групи № 15, 17, 23 під керівництвом викладачів Самброс Т. В. та Свінченко І А. підготували та провели урочисту лінійку присвячену Дню пам’яті та примирення.

4. Учні групи № 37 та 15 поклали гірлянду на військовому кладовищі під час урочистої ходи жителів міста.

В ході проведення ІІІ етапу проекту учні всіх груп проявили максимальну активність і тому результат задовольнив всіх.

 

Куратор ІІІ етапу проекту Свінченко І. А.

Перемога в конкурсі «Геліантус- вчитель»

Вітаємо викладача фізики ДНЗ «Знам’янськийпрофліцей» Самброс Т.В. із зайнятим  першим  місцем у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності вчителів природничих предметів «Геліантус – вчитель»

Екологічна стежина

Під такою назвою  в ДНЗ «Знам’янськийпрофліцей»  27 квітня 2018 р. проходив позакласний захід з біології та екології  , що завершував предметний тиждень природничо-математичних дисциплін, присвячений екологічним проблемам людства. Інтелектуально-дослідницьку гру «Екологічна стежина» підготувала і провела викладач хімії та біології Соколова О.М. Учням довелось давати інтерв’ю від  імені мухоморів та гадюк, саджати квіти , малювати ескізи екоплакатів та проводити візуалізацію екологічних проблем водопостачання і родючості грунтів. Захід пройшов на високому пізнавальному та методичному рівні.

Участь у міжнародному дослідженні якості освіти «PISA – 2018»

26 квітня 2018 року учні І курсу ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» взяли участь у основному етапі міжнародного дослідження якості освіти «PISA – 2018», що формує об’єктивний погляд на стан освіти в нашій країні стосовно загальної середньої освіти.

 

Сподіваємось на гарні результати! Зичимо всім учасникам здоров'я, сил і натхнення для пізнання нового й досягнення успіху в житті!

                                                                                                            Директор ліцею Сергій Смоляков.

Кращий Муляр!

25.04.2018р. в м. Торговиця відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Муляр».

Учень нашого закладу Щирба Олександр виборов почесне 2   місце! Вітаємо переможця! Вітаємо майстра виробничого навчання Зборчого Андрія Анатолійовича!

Горді за професійність педагогічного колективу ліцею та високу кваліфікацію майбутніх випускників!

 

                                                                                          Заступник директора  Черновол Н.М.

Про завершення І етапу проекту «Квіти пам’яті»

9 квітня 2018 р. куратор І (пошуково-дослідницького) етапу проекту «Квіти пам’яті» Корінчук З. В. звітувала на лінійці про досягнення учнів на даному етапі проекту.

1. Учнями груп № 17 та №23 були виявлення родичі, що брали участь у Другій світовій війні. Учні надали інформацію про родичів та представили їх фото.

2. За допомогою викладачів учнями було складено генеалогічні дерева,  які були розміщені на стенді.

3. Інформація про виявлених учасників війни було внесена до єдиного інформаційного центру

4. На основі книги пам'яті України та виявлених учнями в ході пошукової роботи прізвищ було створено «Книгу пам'яті Знам’янки»

Куратор І етапу проекту Корінчук З. В.

Про завершення ІІ етапу проекту «Квіти пам’яті»

23 квітня 2018 р.  куратор ІІ(практично-прикладного) етапу проекту «Квіти пам’яті» Щербина Т. І. звітувала на лінійці про досягнення учнів на ІІ етапі проекту

Викладач оголосила про кількість маків,  що виготовила кожна група та продемонструвала створенну учнями  інсталяцію «Пам'ятаємо – перемагаємо» в фойє ліцею

Викладач Свінченко І. А. куратор ІІІ етапу проекту оголосила про початок останнього етапу в ході якого буде підготовлена урочиста лінійка та виготовлена гірлянда

 

Куратор ІІ етапу проекту Шербина Т. І.

«Сторінками щоденника бібліотекаря».

18 квітня на базі ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся семінар бібліотечних працівників на тему «Діалоги з питань самоосвітньої роботи «Сторінками щоденника бібліотекаря».

Самоосвіта – це важливий аспект роботи кожного фахівця, вона сприяє набуттю професіоналізму та компетентності в своїй професіональній сфері. Велике значення самоосвіта має і для роботи бібліотечного працівника

 

Бібліотекар Яковина Л.В. поділилася із  учасниками  семінару із досвідом власної самоосвітньої роботи, її особливостями, напрямками, етапами. Запросила усіх прийняти участь в засіданні літературного клубу «Літературний подіум. Улюблені книги нашого ліцею».

В питанні стосовно атестації бібліотечних працівників допомагала розібратися  керівник міської централізованої бібліотечної системи Колісниченко М.В.

Відкриття  тижня  природничо-математичних дисциплін в ДНЗ «ЗПЛ»

23.04.2018 р. в нашому ліцеї стартував предметний тиждень  природничо-математичних дисциплін, присвячений екологічним проблемам людства . Девіз тижня -«Бережіть природу – бережіть життя» - є темою конкурсу екоплакатів, який буде проходити впродовж  тижня. Проблеми ресурсозбереження обговорювались на мультимедійній  інтерактивній лекції«Ресурси виживання людства», яку підготували і провели викладачі комісії природничо-математичних дисциплін – Самброс Т.В., Ступнікова С.В., Маценко М.В.

Двобій інтелектів.

24.04.2018 р. в рамках проведення тижня природничо-математичних дисциплін  відбувся позакласний захід з фізики -  « Двобій інтелектів «Розумники та розумниці» між учнями групи №17 та ученицями групи №15 (І курс), який підготувала та провела викладач фізики Самброс Т.В. Учні демонстрували  знання фізичних величин та фізичних законів,вміння проводити експеримент та оцінювати його результати, мали змогу проявити дотепність,винахідливість та  кмітливість . Перемогла команда дівчат з групи  №15.

http://pravo.minjust.gov.ua/

Ми за чисте довкілля!

               20 квітня 2018року ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" приєднався до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля", привели до належного стану узбіччя лісосмуги Чорного лісу в м. Знам'янка. 

                  Велика вдячність учням та працівникам ліцею за підтримку акції "За чисте довкілля", для збереження екологічного стану України!

 

                                                                                                                           Заступник директора  Черновол Н.М.

Нові змагання - нові перемоги!

         12 квітня 2018 року команда учнів ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" взяла участь у відкритому чемпіонаті з військових багатоборств серед вихованців шкіл м.Знам'янки та Знам'янського р-ну. Серед 18 команд - учасників чемпіонату команда ліцею зайняла призове ІІ місце. В особистому заліку учень гр. №23 Драгун Владислав виборов ІІ місце зі спорядження магазину патронами, учні гр.№37 Гайдаш Олександр – ІІІ місце зі спорядження магазину патронами  та ІІ місце з метання гранат,  Клімович Василь  - ІІ місце з неповного розбирання та складання АК-47.

         21 квітня 2018 року учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" також прийняли участь у чемпіонаті Центрального регіону України, де відстоювали честь Знам’янщини. Від м.Знам’янки та Знам’янського р-ну на змаганнях було представлено 3 команди, дві з яких вибороли, відповідно, І та VІ місця серед 38 команд – учасниць чемпіонату. І знову в особистому заліку учень гр.№37 Клімович Василь виборов ІІ місце в дисципліні «Метання гранат».

         Хороше продовження 2018 року. Молодці! Велика подяка хлопцям за особистий внесок в військово-патріотичне виховання молоді!

 

Викладач предмета Захист Вітчизни                                    С.І. Комарь

 

 

Вітаємо найкращого муляра !

Завершений  училищний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії  муляр серед учнів випускної групи №32 з професії «Муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання», майстер виробничого навчання Зборчий А.А.

   В конкурсі взяли участь три учні Зикін Володимир, Кравченко Костянтин, Щирба Олександр.

   Програма Конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного туру. В теоретичному турі перевірили знання з предметів: технологія кам'яних робіт, матеріалознавства, будівельне креслення, електротехніка, охорона праці.

   Практичний тур передбачав виконання роботи кладки кута з вертикальним обмеженням стін за однорядною системою перев'язки швів, товщиною в одну цеглу.

Де оцінювалися: зовнішній вигляд, дотримання технологічного процесу, якість виконання роботи, дотримання норм охорони праці.

   За підсумками двох турів найкращі  результати у Конкурсі набрали Зикін Володимир та Щирба Олександр. Вітаємо переможців  та бажаємо перемоги в обласному етапі Конкурсу!

 

 

                                                                          Заступник директора Н.М. Черновол

Великдень

Зі святом Великодня поздоровили учні гр. №15 з професії "Кухар, кондитер" бійців АТО, а саме випекли смачні, гарні паски.

Учні працювали творчо,  натхненно.

Вітаємо кращого електрозварника !

         Учень нашого закладу Щирба Олександр посів почесне ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Електрозварник ручного зварювання". 

          Колектив ліцею вдячний Олександру за відстоювання честі закладу, майстру виробничого навчання Зборчому Андрію Анатолійовичу та викладачу Сіренко Вікторії Леонідівні за якісну підготовку кваліфікованих кадрів.

                                                                                                Заступник директора Черновол Н.М.

Конкурс фахової майстерності

Завершений  училищний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» серед учнів випускної групи №32 з професії «Муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання», майстер виробничого навчання Зборчий А.А.

   В конкурсі взяли участь три учні Зикін Володимир, Ткаченко Олег, Щирба Олександр.

   Програма Конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного туру. В теоретичному турі перевірили знання з предметів: спецтехнологія, матеріалознавства, читання креслення, електротехніка, охорона праці.

   Практичний тур передбачав виконання роботи по складанню конструкції з наданих деталей відповідно до креслення. Де оцінювалися: зовнішній вигляд, дотримання технологічного процесу, якість виконання роботи, дотримання норм охорони праці.

   За підсумками двох турів найкращі  результати у Конкурсі набрав Щирба Олександр Володимирович. Вітаємо кращого електрозварника ліцею та бажаємо перемоги в обласному етапі Конкурсу.

 

 

                                                                          Заступник директора Н.М. Черновол

проект "Квіти пам'яті"

З 12 березня в ліцеї стартує проект «Квіти памяті» який буде реалізовуватись в три етап:

І етап проекту Пошуково-дослідницький. Куратори проекту викладачі української мови та літератури Корінчук З. В. та       Шара І. М. В ході І етапу учнями груп ліцею буде проведена така робота:

1. Виявлення родичів, що брали участь у Другій світовій війні

2. Складання генеалогічного дерева з метою виявлення ступеня родства з героями

3. Внесення інформації про виявлених героїв до єдиного інформаційного центру

4. На основі книги пам'яті України та виявлених учнями в ході пошукової роботи прізвищ створення «Книги пам'яті Знам’янки»

За результатами І етапу проекту у нас буде книга пам’яті, на основі якої буде відбуватися ІІ етап проекту

ІІ етап Практично-прикладний. Куратор – викладач предмету «Технології» Щербина Т. І.

1. Підготовка шаблону для виготовлення квітів маку (схема додається)

2. Виготовлення учнями ліцею квітів маку по кількості загиблих героїв зазначених у «Книзі пам'яті Знам’янки» та створення інсталяції «Пам'ятаємо – перемагаємо в фойє ліцею

За результатами ІІ етапу проекту у нас в фойє ліцею з’явиться інсталяція з квітів маку за допомогою яких буде сформовано гірлянду для ІІІ етапу проекту

ІІІ етап ПрезентаціяКуратор – викладач історії та суспільствознавства Свінченко І. А.

1.    Виготовлення каркасу для гірлянди

2.    Заготівля гілок ялини для оздоблення гірлянди

3.    Формування гірлянди

4.    Урочиста лінійка присвячена Дню пам'яті та примирення

5.    Урочисте покладання гірлянди на воїнське кладовище учнями ліцею

Хід кожного етапу проекту буде висвітлено на стенді та за підсумками кожного етапу проекту куратор разом з учнями ліцею буде звітувати на лінійці. Фотозвіт роботи в ході кожного етапу проекту з’явиться на стенді у відповідній графі

Завершається проект 9 травня урочистою лінійкою та покладанням гірлянди на військове кладовище

 

Куратор проекту Свінченко І. А.

Шановні учні та батьки !

Якщо у вас виникли питання, що стосуються збереження життя чи здоров’я дітей, а також захисту їх прав та інтересів, звертайтеся до адміністрації ліцею.

Смачна масляна

 Учні групи № 15 з професії «Кухар, кондитер» пригостили всіх смачними млинцями в святкові дні Масляної

Новий рік - нові перемоги

12 лютого 2018 року команда учнів ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" взяла участь у відкритому чемпіонаті з військових багатоборств серед вихованців шкіл м.Знам'янки та Знам'янського р-ну, присвяченому 29-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан. Серед 13 команд - учасників чемпіонату команда ліцею зайняла призове ІІІ місце. А в особистому заліку учень гр. №23 Драгун Владислав виборов І місце з розбирання - складання автомата Калашникова.

         Непоганий початок нового 2018 року. Молодці! Так тримати!

 

Викладач предмета Захист Вітчизни                                    С.І. Комарь

 

 

Військово-патріотичне виховання учнів ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»в 2017 році

 

      Учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» щорічно приймають участь в різних заходах, пов’язаних з військово-патріотичним вихованням.

      Так і в 2017 році було проведено ряд таких заходів, як в ліцеї так і за його межами:

-         в лютому відбулася зустріч учнів  з воїнами-інтернаціоналістами та учасниками АТО;

-         в квітні учні ліцею приймали участь в міських та обласних змаганнях з військово-спортивних багатоборств, на яких зайняли  призові місця. А команда дівчат виборола ІІ місце на обласних змаганнях;

-         у вересні-жовтні відбулися відбіркові міські та обласні змагання з військово-спортивних багатоборств для участі у Всеукраїнських змаганнях, в яких приймали участь і учні ліцею. У міських змаганнях команда ліцею посіла ІІ місце.  Двоє учнів (Козяр Дмитро та Воробченко Максим) відстоювали честь Кіровоградської області  на Всеукраїнських змаганнях, де в особистому заліку завоювали, відповідно, І та ІІ місця з кросу. А команда Кіровоградської області виборола І місце. Змагання проходили в Житомирській області на базі військової частини аеромобільних військ. За 5 днів змагань хлопці багато чого взнали про службу в Збройних силах України. Своїми враженнями вони поділилися з учнями ліцею;

-         також в жовтні , в рамках святкування Дня Українського козацтва та Дня Захисника Вітчизни, в ліцеї були проведені змагання з розбирання-складання автомата Калашникова та спорядження магазина автомата патронами;

-         у грудні в ліцеї до Дня Збройних сил України відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї.

        Учні  із задоволенням приймають участь в таких заходах та відстоюють честь ліцею.    

                  Велика вдячність їм за  активну участь у військово-спортивних багатоборствах та популяризацію військової служби в Збройних силах України серед молоді.

           

                             Викладач предмета

 

                             Захист Вітчизни                                   С. І. Комарь 

Звітують викладачі м/к суспільно-гуманітарного циклу

 

05. 01. 2018 відбулося засідання м/ксуспільно-гуманітарного циклу.

Порядок денний

1. Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр.

2. Про реєстрацію учнів ПТНЗ на ЗНО з української мови та літератури.

3. Про участь викладачів ЗПЛ в загальноліцейних педагогічних читаннях та викладача Шари І. М. в обласних педагогічних читаннях.

4. Про проведення тижня суспільно-гуманітарного циклу.

5. Аналіз роботи м/к за І семестр та корекція плану роботи на ІІ семестр.

На засіданні була присутня методист ліцею Григор’єва І. Ю. яка ознайомила присутніх з графіком проходження курсів викладачами суспільно-гуманітарного циклу.

Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр викладачі здійснювали за допомогою м/м презентацій. (презентації додаються)

На засіданні були присутні всі члени м/к, які активно залучилися до обговорення питань порядку денного.

 

Голова м/к суспільно-гуманітарного циклу Свінченко І. А.

Екскурсія до міського краєзнавчого музею

21грудня 2017 року учні Знам'янського професійного ліцею відвідали місцевий краєзнавчий музей. Їх гостинно зустрів і провів цікаву екскурсію головний зберігач фондів Моліс Олег Вікторович. Учні 1 курсу групи №17 (спеціальність «Робітник фермерського господарства»)  та 2 курсу №23 (спеціальність «Штукатур, лицювальник - плиточник») разом з  викладачем  Шарою  І.М. оглянули виставку картин «Картини Миколи Ярчихіна»  та унікальну виставку «Гаранти незалежності. Люди свободи».

Екскурсію проводить головний зберігач фондів

Знам'янського краєзнавчого  музею  Моліс Олег Вікторович

 

 

 

Фестиваль японської культури

23 листопада творчий колектив ДНЗ «Знамянський професійний ліцей» прийняв  участь в обласному фестивалі японської культури «Японія  - незвична країна», який був проведений у приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

 

В рамках фестивалю «умільці» нашого ліцею представили експонати на виставку декоративно-ужиткової творчості «Традиційне мистецтво Японії очима української молоді». Всі вироби були виконані в традиційних японських техніках.

До виставки «Японія – перлина світової цивілізації» актив самоврядування підготував проектну роботу «Географічне положення Японії» - карту Японії.

Яскравою подією фестивалю став святковий концерт «Японське мистецтво на берегах Інгулу», де свій номер «А на Україні» представив творчий колектив нашого ліцею. 

Зустріч з роботодавцями

21 листопада в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей"  відбулася зустріч випускників нашого ліцею із роботодавцями міста, які запросили на роботу до залізничних підприємств:

- локомотивне депо та виробничий підрозділ служби колії "Знам'янська колійна машинна станція" слюсарів, трактористів, водіїв автотранспортних засобів , електрогазозварників.