Екологічна стежина

Під такою назвою  в ДНЗ «Знам’янськийпрофліцей»  27 квітня 2018 р. проходив позакласний захід з біології та екології  , що завершував предметний тиждень природничо-математичних дисциплін, присвячений екологічним проблемам людства. Інтелектуально-дослідницьку гру «Екологічна стежина» підготувала і провела викладач хімії та біології Соколова О.М. Учням довелось давати інтерв’ю від  імені мухоморів та гадюк, саджати квіти , малювати ескізи екоплакатів та проводити візуалізацію екологічних проблем водопостачання і родючості грунтів. Захід пройшов на високому пізнавальному та методичному рівні.

Перемога в конкурсі «Геліантус- вчитель»

Вітаємо викладача фізики ДНЗ «Знам’янськийпрофліцей» Самброс Т.В. із зайнятим  першим  місцем у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності вчителів природничих предметів «Геліантус – вчитель»

Обласний семінар викладачів суспільних дисциплін

16 травня в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей відбувся обласний семінар викладачів суспільних дисциплін на тему «Мультимедійна підтримка сучасного уроку як шлях до підвищення якості навчання».

В рамках семінару викладачем Свінченко І. А. було проведено урок з курсу всесвітньої історії на тему «Японія» для учнів 25 групи, що навчаються по спеціальності кухар-кондитер. Під час проведення уроку викладач продемонструвала практичне застосування ІКТ на різних етапах уроку.  В ході обговорення уроку присутні зазначили, що урок пройшов на високому методичному рівні. Відзначили присутні і цікаві учнівські проекти презентовані в рамках уроку на теми «Хто насправді керує Японією» та «Скуштуймо Японію на смак»

Викладач правознавства Щербина Т. І. презентувала учасникам семінару власні наробки з проблеми використання ІКТ на уроках правознавства та ознайомила з власним досвідом роботи.

Засідання круглого столу учасників семінару продемонструвало, що всі вони, як творчі особистості, не тільки активно використовують ІКТ на власних уроках та позаурочних заходах, а й ведуть активну краєзнавчу та пошуково-дослідницьку роботу.

 

Викладач історії Свінченко І. А.

  2.02.2016 року відбулось спільне засідання викладачів суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклів, на якомуви кладачі Самброс Т.В. та Ступнікова С.В. , які пройшли курси Інтел 10.0 ділились досвідом роботи в Інтернеті по створенню освітніх продуктів (навчальних сайтів, блогів, он-лайн навчальних кабінетів).

   На засіданні булиприсутні голови м/к спецдисциплін та заступник директора з НВрР Черновол Н.М.

Присутні отримали детальну інформацію щодо можливостей роботи в середовищі Google, обговорили доцільність та ефективність використання Інтернет-ресурсів для підвищення якості освітнього процесу, розширення його рамок та забезпечення зворотнього зв’язку викладач-учень, викладач-батьки.

 

2.02.2016 р.                                               Голови м/к Самброс Т. В., Свінченко І.А.